Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

expressingx avatar expressingx 21 Точки

-50 точки означава, че си преписвал и са те хванали.

0
Dominent avatar Dominent 1 Точки

Благодаря за отговора.Свързах се с екипа на Софтуни и те ми обясниха защо резултатът ми е -50.

Интересното е че не съм преписвал и не е 1 април.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Ако не си преписвал, значи си допуснал някой да препише от теб - надничал ти е в екрана или се е възползвал докато си бил в почивка. Системата за хващане на преписвачи е изпитана, освен от софтуер съмнителните работи се преглеждат и от човек, за да няма съмнение.

0
ivailoterziev avatar ivailoterziev 0 Точки

Добре, ако приемем, че той наистина не е преписвал, възможно ли е да получи такъв резултат, ако някой друг е преписал от него? И ако да, какви са опциите?

0
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Опцийте ако преписвача е събмитнал първи решението са нулеви от гледна точка на доказване кой от кой е преписвал. В другия случай може би е по-правилно да се отнемат някакъв брой точки от общия резултат за изпита - все пак наистина сме длъжни да внимаваме и да предотвратим тези неща по време на изпит!

0
25/02/2016 19:37:17
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Няма как да се разбере кой от кого е преписвал, единствено може да се установи, че е преписвано, при което всички хванати автоматично получават -50. Опцията е една - не позволявайте на никого да преписва от вас. Не е особено трудно да се постигне; доста е очевидно някой като си вири главата да гледа в монитора ти, а по време на почивка просто си заключвайте машините. 

0
ivailoterziev avatar ivailoterziev 0 Точки

В такъв случай няма ли някакъв начин, онзи който иска, да оспори оценката, в смисъл поне да докаже, че не той е преписвалият? Знам ли, нещо като защита на изпита или подобно?

0
expressingx avatar expressingx 21 Точки

Еми да, отиваш на поправка и го доказваш. Предварително надали някой ще се занимава индивидуално с теб.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.