Loading...
nzhul avatar nzhul 2 Точки

Unity3d курс - отборен проект

Здравейте,
Днес видях, че сте пуснали разпределението по отбори.
За съжаление пробвах да се свържа с другите хора от моя екип, но никой не си е оставил данни за контакт в профилите и нямам идея как мога да се свържа с цитирам -> "VooDooSlayer" "QmParket" и "eli.krumova.ek".

Може би е хубаво да направите система да лични съобщения или по някакъв начин да форсвате комуникацията между хората, когято ги разпределяте по екипи. Въпреки, че като се замисля това второто май няма как да стане. Както и да е ...

Ще се радвам ако някой от администраторите ми съдейства и ми даде контакти на въпросните userи.

Благодаря предварително!

Добромир Иванов

0
Unity 3D 26/02/2016 22:02:40
dani_a1 avatar dani_a1 39 Точки

Пиши им имейл. Няма как да не са го дали, тъй като е задължителен при регистрация.

0
mirela95 avatar mirela95 56 Точки

Като отидеш на твоята секция Профил и избереш Отбори, като се разгъне Unity 3D - февруари 2016 Teamwork, трябва да ги има имейлите срещу всеки профил. :)

1
nzhul avatar nzhul 2 Точки

@mirela95 Пф - ок мерси това ще свърши работа!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.