Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

[Info] Изместена лекция от 3-ти за 9-ти март

Здравейте,

Ще използвам темата да обявя няколко неща:

  • Напомням от по-рано, че лекцията в идния четвъртък (3-ти март) се отлага. Затова компенсираме следващата седмица и ще имаме лекция и на 9-ти март, сряда. За по-подробно вижте графика на курса.
  • По молба на колеги удължихме срока за предаване на домашно за Стекове и опашки до 2 март (заради предстоящия изпит по Advanced C#).

Също така искам да обърна внимание, че в час (ако остане време) решаваме задачи от предходните домашни (днес по-рано качих видео на задачата Labyrinth). Ако нещо е останало неясно или има някоя по-интересна задача, пишете, за да знаем. :)

 

 

9
Структури от данни и алгоритми 26/02/2016 22:22:09
aleksandar_o_tolsuzov avatar aleksandar_o_tolsuzov 3 Точки

Привет, 
само на мен ли ми се струва, че няма нужда от "отработване" лекцията от 3-ти март? Мисля така, понеже по програма лекцията за Trees and Tree-Like Structures е предвидена за 1 март, а всъщност ние вече я взехме. Избързването идва от факта, че на първата лекция взехме и Data Structures, Algorithms and Complexity, което по програма е предидена за втората лекция.
Разбира се нямам против да имаме лекции и на 7-ми, 8-ми и 9-ти март, просто ми направи впечатление разминаването в програмата.

Поздрави, 
Сашо

2
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Грешката е наша - в страницата на курса Сложност на структурите се води на 18 февруари (вместо 16). Оттам всяка тема е изместена напред и така се получава разминаването. Също този път темата за Advanced Tree Structures ще я вземем на две, понеже е много материал за наведнъж. В крайна сметка оправихме графика и вече е еднакъв и на двете места. Ще имаме лекция на 9-ти. :) 

0
29/02/2016 13:30:17
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.