Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Относно курса по Java Fundamentals Март 2016

Въпросът е:

каква ще е честотата на занятията в курса Java Fundamentals? Задавам този въпрос защото бях разбрал, че ще имаме занятия в понеделниците и срядите, но сега като се записах видях, че са само в понеделник в следната таблица:

 

0
Fundamentals Module 02/03/2016 12:46:13
bety_1988 avatar bety_1988 49 Точки
Best Answer

Здравей,

трябва да си получил мейл с по-детайлна информация. На пощата си имам това:

"

Здравей,

 

Следващия понеделник – 7 март – започва модул Fundamentals. Първият курс, който ще изучаваш в него, е Java Fundamentals март 2016. За него сме предвидили 2 курсови групи, като ти можеш да избереш в коя от двете да се запишеш.

 

·        Група 1 – всеки понеделник, сряда и петък от 14:00 до 18:00 часа в зала Inspiration Lab.

·        Група 2 – всеки понеделник, сряда и петък от 18:00 до 22:00 часа в зала Inspiration Lab.

 

Избора си за група можеш да направиш от тук.

 

В понеделник, 7 март заповядай на откриваща лекция съответно от 14:00 или 18:00 часа в зависимост от избраната от теб група. Следващите занятия започват от 14 март и ще бъдат в понеделник, сряда и петък. За актуална информация препоръчваме да следиш графика на залите."

 

Дано съм отговорила на питането ти :)

3
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Отговори :)

0
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Аз да попитам нещо.

Ако си се записал в дадена група, и в някои от дните за лекция просто не можеш да спазиш часа, може ли примерно да изкараш лекцията при другата група? Защото, лично аз съм на работа по дванадесет часов работен ден и съм уговорил да почивам понеделник, сряда и петък. Но понякога съм на работа и през тези дни, но часовете за лекциите ми остават свободни. Мисълта ми е, че примерно една събота мога да ходя на лекции с първата група, а друг ден съм на работа до 17:00 часа и мога да хвана втората група... Проблем ли ще е? И въобще може ли да се случи...?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

@miroLLL, няма проблем да се явиш на лекция с другата група. Идеята е, че залата няма как да побере и двете групи. Ако в един ден всички курсисти от едната група, решат да се явят на лекцията на другата група - просто няма да има къде да ги поместим. Но за единични бройки, вярвам, все ще си намерят места.

@val4o89, курсът Java Fundamentals ще се провежда в Понеделник и Сряда, а в петък най-вероятно ще има курс, който се казва Teamwork and personal skills, който ще се провежда само от 18:00.

2
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

И аз така бях разбрал, благодаря за отговорите.

0
Kosio7 avatar Kosio7 1 Точки

И аз да питам нещо. В дроп менюто от което трябва да избера пакета за който да се запиша изобщо не ми излиза Java Fundamentals март 2016. Имам мейл с линк към страницата за избор на пакет, но там просто такъв пакет няма. Някой да има подобен проблем?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Би трябвало да има пакет за целия Fundamentals модул, не само за един курс. Най-вероятно се казва "Модул Fundamentals - март 2016 (сезон март 2016) - присъствено обучение (цяла вноска)"

0
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Ясно, благодарско!

А относно другите курсове ?

  • Advanced C# ?
  • OOP ?
  • Teamwork & Personal Skills - За него разбрахме, че вероятно ще има лекции (само) петък вечер от 18:00 часа. Но, защо ще са само вечерни лекции, знае ли се ?
  • High-quality Code ?

OOP и High-quality Code, сигурно вървят паралелно с Java-та? А Advanced C#-a?

 

0
Kosio7 avatar Kosio7 1 Точки

За съжаление няма. От всички неща единственото в списъка за март е Drupal. Странно...

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Вероятно ще измислим как да провеждаме Teamwork and personal skills и следобед. За момента има няколко ограничения, които ни спират. Останалите курсове ще се провеждат след като приключи Java Fundamentals. Най-вероятно в реда, в който си ги написал - първо Adv C#, после OOP и накрая HQC. В момента са две групи, тъй като Java Fundamentals ще върви едновременно за Fundamentals March 2016 и за Fundamentals November 2015. Когато November 2015 приключат Java-та, няма да имат Advanced C#, ООП и КПК, съответно ще остане само една група за тези два курса.

1
02/03/2016 14:47:22
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Тъй като ще има хора от ноември 2015, които са минали ООП вече, в курса сега ще има ли ООП в Java?

1
EvgeniyaL avatar EvgeniyaL 35 Точки

Здравейте,

тъй като ми изскочиха неотложни ангажименти за началото на следващата семица и няма да мога присъствам на първата лекция, а разрах, че се получават чипове, с който трябва да се чекираме. Та въпроса ми е в понеделник ли ще ги раздавате и ако да къде да потърся чипа си в последствие. 

Поздрави!

0
Kosio7 avatar Kosio7 1 Точки

Да кажа, ако някой е имал моят проблем, след контакт със СофтУни нещата бяха оправени. Проблема не беше в мен че не виждах Fundamentals нивото.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.