Loading...
svetlozar_kirkov avatar svetlozar_kirkov 11 Точки

Въпрос за точки от домашни+екипни проекти от предишни инстанции

Виждам че в профила ми точките от предишни нива, в които съм участвал са занулени (в частност ООП, Java Basics и КПК). При тях съм карал екипни проекти и съм предавал домашни, но не съм ходил на изпити тогава. Въпросът ми е дали има вероятност те да се броят към крайните оценки за курсовете след като мина изпитите по тях сега (или трябва изпитите задължително да се взимат в същата инстанция в която съм правил проектите - т.е да забравя за тези предни точки) ? (Онлайн обучение)

0
Въпроси за SoftUni
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Здравей, допълнителните точки се смятат само на официалния изпит и официалната поправка за текущото ниво (текущата инстанция).

Ако пропуснеш тези 2 изпита, при следващите оценката се сформира на база 100% от резултата на изпита.

1
svetlozar_kirkov avatar svetlozar_kirkov 11 Точки

Ясно, благодаря за бързия отговор :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.