Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

[Exam] Advanced JS - 21 Февруари 2016 - решения, впечатления, резултати

Както винаги аз съм най-нетърпелива и поствам първа впечатленията си от изпита.

Този път за разлика от последните ми 3-4 явявания на изпит, съм доволна. По принцип си го обичам ООП.

Условието беше написано подробно и ясно, като за такива разсеяни, като мен :) Видя ми се и по-лесен от предишния изпит от 27.Март.2015.

Това ми е решението- включително написах и допълнителната задача за бонус точките.

https://github.com/EBojilova/JavaScriptAdvanced/tree/master/Demos-Homeworks-Exams/Exams/Exam210216/SolutionEB

Напавих copy-paste на един изпит решен от Наков-Estates. Валидациите ги  копирах също от там, но с малки поправки и добавки, да ми вършат работа за конкретния изпит. Валидациите съм ги сложила в extensions.js, дано не съм сбъркала. Ето от къде преписвах:

https://github.com/EBojilova/JavaScriptAdvanced/blob/master/Demos-Homeworks-Exams/Exams/Estates/Estates-Solution-In-Class/Estates.js

Най-често натисках клавишите Ctrl+R :)

Това, което единствено не направих, е проверката за абстрактния клас. Хвърляше ми грешка и просто я закоментирах. Нея трябва да я оправя, но накрая вече виждах замрежено и реших, да си ходя :) 

Решението е във вида в който съм го предала на изпита. Всякакви мнения са добре дошли.

9
JavaScript Advanced 21/02/2016 21:20:15
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

А някой да знае кога да очакваме резултатите ?

2
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Резултатите ще излязат тази седмица :)

6
d.roshlev avatar d.roshlev 20 Точки

Оценките пуснати ли са в системата, понеже на мен нищо не ми изкарва още?

1
exploitx avatar exploitx 71 Точки

Спокойно нема ;D

6
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

То още малко следващия изпит ще дойде ние от този нямаме оценки :D

0
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Преди поправките ще излезнат ...спокойно...

0
verito898 avatar verito898 265 Точки

Заа не знам кой път се казва дата ( ден ) в който ще излязат резултатите и не се спазва..

Като ще казват дата поне да я спазват - на мен ми прави отвратително впечатление всеки път това несериозно отношение.Ако пък не са толкова сигурни изобщо по-добре нищо да не казват.

4
14/03/2016 15:59:33
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

И преди съм писал тема специално по тазо въпрос... Мисля, че е редно да си зададат дата до която ще излезнат резултатите(било то 2 седмици или 3 или колкото и да е) и на самия изпит или веднага след изпита да ни бъде казано... А не тука всеки ден по 100 пъти да проверяваме и да седим и да не знаем какво се случва...

2
14/03/2016 15:56:31
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Да но според Софтуни е редно само те да поставят срокове,които не могат да се променят и успорват.Затова са уни...Всеизвестна практика е,че университети в България си правят каквото искат и ние студентите може само да си мълчим и изпълняваме,а на който не му изнася се казва има още много подобни институции,като не ви харесва се махате,а в Софтуни искат от нас решения на проблемите им....

1
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Точно поради тази и ред други причини се записах да уча в СофтУни... Беше ми втръснало от некоректно отношение и липсата на каквито и да е знания които  да ми дава университета(все пак си продължавам и висшето паралелно... дипломата е нужна)...
Ама напоследък... Резултатите никога не излизат навреме. Изпитите си решават и си правят разни експерименти. Например не мога да разбера, защо от 2-3 добри 0-леви теста сега дават макс 1 който почти нищо не покрива да не говорим и за случаи които минава и ти дава 0 точки.. Добре тоя нулев тест не е ли да покрие по-основните неща и ако си объркал да разбереш къде и да си го оправиш... Така нито знаеш какво се случва нито нищо... Баси аз не съм детектив, за да оправя 1 бъг трябва да знам от къде идва...

А да не говорим и за изпита по Java Basics....

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.