Loading...
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Кога ще качат SoftUni 3.0 и новата програма?

Това е въпросът ми, днес след 18:00h, когато приключи презентацията на новостите или в по-следващите дни? Чудя се, защото ми е интересно и ако няма да е днес бих искал да отида на място. Ако я качат днес бих изчакал да видя тук в сайта, защото сигурно ще има много хора в залата.

Благодаря.

Тагове:
4
Въпроси за SoftUni 09/03/2016 13:15:00
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Днес презентацията е предназначена за тези които вече са приключили с модул Fundamentals или им остава само Java - та. Повечето присъствахме на откриването на 07.03.2016 в групите от 14:00 и 18:00 часа.

Ако имаш възможност ти препоръчвам да отидеш, ако ли не в YouTube канала на СофтУни ще качат видеото предполагам до 12 най - късно, поне така беше на 7ми.

А относно ъпдейта на сайта, до колкото разбрах ще става постепенно и на дали ще е още днес. Все пак това са само догатки от моя страна.

Успех.

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Аз също присъствах в понеделник, но разбрах, че днес ще обявят подробно програмата, тоест във всеки един от новите модулите, които ни представиха, какви курсове ще се изучават и подробности. Извинявам се, ако въпроса е глупав.

0
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Еми честно да ти кажа всеки е разбрал от части това онова ... Днес знам, че е специално за тея които са по - напред. Така, че за нас остава да изчакаме и ще видим. Аз ще дебна да качът видеото тази вечер :)

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Иначе за това, което ти каза, че поетапно ще обновяват сайта - Наков каза, че заедно със СофтУни 3.0 ще има изцяло нов сайт, в който предполагам ще има и всичката нова информация. И аз ще рефрешвам редовно :)

0
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

Спомена също, че работят усърдно по новия сайт, което значи, че все още работят. Моето мнение е, че няма да е тая седмица новия сайт.

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Аз така си помислих, че ще е тая седмица, понеже след като го обявят да може да се разгледа. Няма значение, важното е да стане и да се ориентираме правилно, всъщност има време.

0
09/03/2016 16:15:26
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Шонке дайн, както викат старите хора :)

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Файлът, който Светлин не можа да покаже, заради проблеми с интернета за програмата до края на годината, е също хубаво да може да го видим.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.