Loading...
birkoff88 avatar birkoff88 -7 Точки

Относно програмата.

Здравейте, 

Извинявам се за въпроса, потърсих първо в форума, изгледах видеото за новата програма, но все още има някои въпросителни.
А въпросителната е една конкретна - ще може ли хората, които сега влизат в СофтУни (да речем приемния на 24-ти април) да се запишем директно за Professional Module ? Или Orientation Module е задължителен? Като се има предвид, че студента, който не иска да губи време, а директно да се запише за Джава или C# си е взел изпита солидно. (оценка над 5.00)

Извинете ако някъде има разяснение, което не съм видял. 

Поздрави, Борис! :)

Тагове:
-2
Общи приказки
krisdx avatar krisdx 68 Точки

Наков каза, че Orientation Module-а не е задължителен. Който е от по-силните и знае какво иска да учи може директно да почва 3-те модула, които са по специалността. 

4
birkoff88 avatar birkoff88 -7 Точки

Тенк Ю!

0
Simeon.R avatar Simeon.R 198 Точки

Здравейте, ще си позволя да разширя малко въпроса. За мен е важно каквото и да продължа да отделям не повече от 2 часа на ден (максимума ми в близко бъдеще) и затова исках да запиша Orientation Module. Да кажем, че на изпита от Basics съм изкарал оценка над 5.00 - > реалисично ли е да смогвам на натоварването на Orientation Module, като целта ми е накрая да изкарам над 5.00. 

Разбирам, че отговорът зависи от доста фактори, но останах с впечатлението, че натоварването в Orientation Module няма да бъде много повече от това в Basics? 

0
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

И аз разбрах, че при Orientation модула ще е сравнително по-леко натоварването, с екипен проект вместо изпит накрая на всеки един от четирите курса. Идеята е човек да реши какво му допада, а не да се изгърби да решава задачи (не че това е лошоsmiley)...

Иначе аз мисля да го пропусна, вече съм решил по кое направление да поема.

1
11/03/2016 17:01:48
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Ще бъде 2 пъти седмично. Като темпо и сложност трудно е да се каже според мен, тъй като до сега не е имало такъв модул. А и то малко си зависи от човека, на всеки му е различно трудно. Когато излезе някаква програма или стане ясно какво ще включват курсовете в ориентационния модул можеш да си прецениш дали 2 часа на ден ще ти стигат. И още нещо важно за времето е какви проекти ще трябва да се правят. 

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.