Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiGG avatar GeorgiGG 6 Точки

Въпрос относно новата учебна програма - Orientation module

Здравейте,

понеже съм от Programming Basics януари 2016 явно ще сме по новата програма, ако си вземем изпита и влезем. Та въпроса ми е никъде не видях (а и забравих да питам в събота) колко ще струва Orientation модула и съответно по-натам Proffesional модулите. До изпита остава един месец, а все пак трябва да се заделят пари за тази работа и да си ги предвидя евентуално.

Благодаря!

3
Въпроси за SoftUni
boryana.baeva avatar boryana.baeva 14 Точки

Ако не се лъжа на въвеждащата лекция на новия Fundamental level ни споменаха, че с въвеждането на промените от 1-ви май семестрите стават с продължителност от 4 месеца, вместо 6 и съответно таксите се понижават. Не съм 100% сигурна, но мисля,че стават от 480 на 320лв (присъствено).

2
NStankov avatar NStankov 18 Точки

Да, таксата от 960лв. на година ще се раздели на 3 и ще стане по 320лв за курсовете с продължителност 4 месеца( пропорционално се разпределят на месец).

1
GeorgiGG avatar GeorgiGG 6 Точки

Благодаря,

все пак е хубаво от СофтУни официално да напишат тези промени.

1
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Ще бъде описано всичко, в момента правят доста промени по сайта свързани със СофтУни 3.0. Около края на април се очаква цялата информация да е обновена и актуална.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.