Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IvoArsov avatar IvoArsov 44 Точки

Възможен проблем със записване за присъствена форма

Привет,

първоначално се записах за курса в онлаин форма, платих си таксата за изпита, след което ми отпаднаха едни неща и се оказа че мога да го карам и присъствено. Използвах тази опция. Получих меил, в който пишеше че съм се записал за "Присъствена форма на обучение с негарантирано място" и се споменава, че ако искам да си запазя място трябва да си платя таксата за изпита(която вече съм платил). 

 

0
QA Fundamentals
IvoArsov avatar IvoArsov 44 Точки

Вече ми излезе в профила "Присъствено с гарантирано място". Явно на системата й е трябвало малко време, да отчете молбата ми за прехвърляне и да направи справка дали съм си платил за изпит. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.