Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

prostakus avatar prostakus 0 Точки

Силно натоварване от IntelliJ

Здравейте колеги!

Имам следния проблем с IntelliJ.

Още от както го пуснах за първи път и създадох нов проект процесора ми се натовари до 100% и си продължаваше така през голяма част от времето. Натоварването спадаше до 70-80% за кратки моменти и пак скачаше до 100%. RAM паметта която ми заема с празен проект е 750+ MB.

В момента използвам следния лаптоп:

DELL Latitude 4310

Intel i5 M540 - 2.53GHz

4GB DDR3 1333MHz

Kingston FuryX SSD

Windows 7 Home Premium x64

 

Намерих решение на проблема в друг форум, но не ми помогна. Състоеше се от това да учелича RAM паметта, която се позволяваше да използва IntelliJ.

Тагове:
0
Java Advanced
vasilev_vasilev avatar vasilev_vasilev 2 Точки

Ето тук  говорят за коя версия(64 или 32) би работила по-добре.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.