Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

diva16 avatar diva16 3 Точки

Мултимедия и офис приложения - февруари 2016

Задължително ли е представянето на домашни за проверка от записаните в онлайн форма на обучение, след като при формиране оценката от изпита, тези домашни не оказват влияние, както е например при записаните в присъствена форма на обучение?

Тагове:
0
Open Courses
alex1966 avatar alex1966 255 Точки
Best Answer

Домашните никога не са били задължителни (не зависи от това дали си онлайн или не), те са препоръчителни и се съмнявам да не дават бонус при формирането на крайната оценка. Така че ти препоръчвам да ги пишеш.
Поздрави!

2
diva16 avatar diva16 3 Точки

Система за оценяване - онлайн обучение:

Тест - 50%

Практически проект - 50%

Активност във форума - бонус до 10%

 

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Ако наистина е така, може би няма да получиш бонус точки, което ме изненадва, но пък няма да ти навреди.

1
diva16 avatar diva16 3 Точки

Система за оценяване

Присъствено обучение

Тест – 45%

Практически проект – 45%

Домашни – 10%

Онлайн обучение

Тест – 50%

Практически проект – 50%

Активност във форума – бонус до 10%

 

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Щом онлайн обучаващите се нямат бонуси за домашно, то си е до теб дали ти ще ги пишеш или не.
Поздрави!

0
diva16 avatar diva16 3 Точки

Да, разбира се. Благодаря за отговора! Аз си правя домашните, но не ги изпращам за проверка. Прочетох във форума за количество оценени домашни и пр., което всъщност носи и някакви точки. При мен обаче (онлайн обучение) липсват: Свали домашно, коментари за домашни и оценки.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.