Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexei.tcekov avatar alexei.tcekov 33 Точки

Здравейте ... да попитам, че нещо не ми е ясно .... ще пишем тема или ще правим "игра" в екипния проект ? :)

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Има 2 отборни проекта с различни отбори. По Java ще правим игра, а по Teamwork and Personal Skills ще пишем статия, по дадена тема. Ще мине малко време докато обявят темите.

0
Sanity avatar Sanity Trainer 194 Точки

Това, което ще ви дадат е да направите някакъв проект, който най-вероятно няма да бъде игра. Не съм сигурен, тъй като вие сте по малко по-нова програма, но проектите на всеки курс са ориентирани върху материала, който се преподава по време на курса, така че най-вероятно ще е тема в Уикипедиа както е било на старите инстанции на курса или нещо подобно. :)

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Добре, явно и аз не се изразих правилно. :)

Има 2 курса и 2 отделни екипни проекта с различни екипи:
Java  - екипен проект игра
Teamwork and Personal Skills  - екипен проект статия в уики

Всеки има право да си избере дали да участва и в двата, само в единя или в нито един.

1
19/03/2016 15:28:48
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.