Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kenderov.emil avatar kenderov.emil 6 Точки

За домашните по Java Fundamentals

Привет колеги,

Дойде момента да подготвям домашните по основи на Джава. По ред причини съм свикнал да пиша  на IDE -то Еклипс Марс, а не Интели Джей. Проблем ли е това?

Благодаря предварително

Тагове:
1
Java Advanced 15/03/2016 22:14:04
DobromirHristov avatar DobromirHristov 10 Точки

Аз съм архивирал само src папката с всичките ми .java файлове. Дори бутнах едно READ ME.txt в което съм написал към проверяващия да направи нов проект и да хвърли вътре .java файловете :D Не мисля че на някой му е проблем да създаде едно проектче и ще drag and drop -не няколко файла ...

Edit: Сега разгледах Eclipse и реших, че е по - добре да кача целият проект, като съм го написал на IntelliJ и съм го експортнал към Eclipse. Не знам защо, но си се придържам към READ ME.txt файлчето :D Ето това съм написал като обеснение към домашните които качвам:

How to open:
For IntelliJ:
Unzip the folder, open IntelliJ, click "Import Project", select the ".project" or ".classpath" files,
click "Next", again click "Next", then click "Finish" and click "Yes".
Thats it ! The homework files are in "src" folder.
Or you can just drag and drop the .java files in "src" folder in a new project. Its up to you.

For Eclipse:
Unzip the folder, open Eclipse, click on the top right corner of the screen "File", "Import..",
select "Existing Projects into Workspace", on the top of the window where is "Select root directory" click
"Browse..." and then select the folder in which is the homework, click "Finish" and youre good to go.
The .java files are in the "src" folder.

Така аз го правя и съм го описал бутон по бутон, стъпка по стъпка. Ако има по лесен начин колеги казвайте. :)

5
20/03/2016 02:41:13
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.