Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

m3choka avatar m3choka 8 Точки

Как трябва да се качват домашните.

 

Здравейте.

Качил съм си така домашното, което според мен е перфектно, защото в първата лекция на курсът по джава Иван Йонков обясни ,че това е по добрия вариант от колкото всичките задачи да са в един проект и в отделни класове.И от някои проверяващи получавам feedback ,че не трябва да е така ,а от други че е перфектно и така става разминаване в оценяването.

Предлагам да се определи кой е правилният метод за да няма разминаване в оценяването и всички да го правят по този начин.

 

 

 

 

2
Java Advanced 26/03/2016 00:19:54
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

На мен лично така ми е по - трудно, защото за всяка задача трябва да отивам в менюта да отварям нов проект и т.н....Иначе всички класове са готови само се клика 2 пъти на тях и могат да бъдат прегледани и тествани. Коментирал съм подреждането на домашната, но това не е повлиявало на оценките които давам.

Само да кажа, че и на теб би ти било по - лесно да си правиш задачките в класове а не в отделни проекти :)

2
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Във варианта на автора е доста трудно проверяващия да обърка при проверката. Докато при отделни класове евентуално може да не се е сетил, че трябва да настрои main метода от друг клас да се пуска при компилация и да му пуска само една и съща задача.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.