Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Здравей, Tech Module-a е всъщност Ориентационното ниво, от новата програма, което включва четири едномесечни курса и има за цел да ни насочи към професията, която искаме да специализираме.

  • C# Web Development
  • Java Web Development
  • JavaScript Development
  • PHP Development

Накрая на целия модул ще имаме изпит, на платформата, която най-много ни харесва. 

3
26/03/2016 14:51:14
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Аз разбрах, че няма изпит накрая. Как е всъщност?

1
VanGog06 avatar VanGog06 22 Точки

И аз разбрах, че няма да има изпит, а само отборен проект, за всеки един курс.

0
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Аз пък разбрах, че след всяка част(php,java...)ще имаме екипен проект(без изпит) и накрая след 4те части ще имаме изпит.

3
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Точно така както каза колегата @ViPeRsA

Всеки курс ще имаме само отборен проект, а накрая на модула ще имаме 1 изпит на технологията която сме си избрали. При официалното обявяване на промените Наков даде тези разяснения.

1
Gabriela_banova avatar Gabriela_banova 12 Точки

Но,не е задължителен,нали така?Аз от септември съм записана fundamentals ,където почти изцяло се е учило c#,така че сега също бих избрала като професия c#.Това означава ли,че ако избера c# пак ще уча нещата ,които до сега във фундаменталс нивото?

1
krisdx avatar krisdx 68 Точки

Tech модула не е задължителен. Щом си избрала C#, възможностите са 2 - или записваш Tech модула и след него продължаваш с DB Fundamentals или записваш отново C# Fundamentals, за да затвърдиш знанията си и след това DB Fundamentals модула.

1
27/03/2016 19:01:43
GerganaYord avatar GerganaYord 78 Точки

Може и да не повтаря C# fundamentals, a просто да изчака 4 месеца до септември за DB

0
Gabriela_banova avatar Gabriela_banova 12 Точки

Krisdx- А ако не запиша нито Tech module ,нито презапиша c# fundamentals,ами направо септември DB fundamentals?или трябва да избера нещо?

0
28/03/2016 00:14:14
krisdx avatar krisdx 68 Точки

Можеш и да не избираш нищо.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.