Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

valeri.stoyanov avatar valeri.stoyanov 2 Точки

Въпрос за записване за защита на проект Java Web

Здравейте бих желал за попитам следното:

Записах се за тест и за защита за проект на дата 10.04 , но когато днес влязох да си проверя датите ми пише :

Не сте записан/а за тази изпитна група.

Какво се случва? Може ли някой да даде разяснения.Някой има ли подобен проблем?

Благодаря предварително

 

Поздрави

 

Тагове:
0
Java Web Development
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Деян може ли да качиш някъде в ресурсите как би изглеждала една презентация за примерен проект, това много ще ни улесни в създаването на такава!

Благодаря предварително!

0
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

не съм планирал да правя подобна презентация поради факта, че е буквално каквото си решите освен 2-3 задължителни неща, които са описани в изискванията. Мога да направя една примерна, но ще е най-рано в събота.

0
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Да, това ми беше идеята като дизайн как би изглеждала. Благодаря за отговора!

0
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

добавих SamplePresentation в страницата на курса. Не е задължително да е същия формат и тема. Не е задължително и да е на Power Point - просто графично представяне на проекта.

1
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Това ми трябваше, благодаря

0
kalchev avatar kalchev 0 Точки

Привет, искам да съобщя, че няма да имам възможност да се явя на защитата на проекта. Събота и Неделя ще съм на работа до късно и няма как да се овободя. Ако има възможност за друга дата пишете, ако не здраве да е :)

0
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

повече дати няма да има (поне с участие на Мусала и не вярвам SoftUni да организират самостоятелна защита). Самите защити определено ще продължат поне до 18 часа (вероятно и по-късно). Не знам в колко свършваш работа, но имаш шанс да се явиш накрая.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.