Loading...
Lescet avatar Lescet 25 Точки

Домашни след Coding 101 ???

Здравейте, някой може ли да помогне с нещо, от Февруарската група съм .. започнахме втората част от BASIC левела (след междинния изпит) Типове данни и методи беше лекцията ни в Неделя, но нямаме домашни (текстов файл) само презентацията ... гледам, че и Януарската група няма ... В презентацията има задачите, както и решението им .... а и условиете е написано с 1 ред ... Какво се случва ?

Тагове:
-1
Programming Basics 30/03/2016 05:43:26
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

И все пак не те съветвем просто copy/paste... Пробвай да я пререшиш. Да видиш нещо затруднява ли те, кое е то ? 

И вече след този процес чак тогава copy/paste aко искаш. След като си я пререшил. Иначе няма смисъл.

0
gadjov avatar gadjov 115 Точки

Здравейте, ще използвам темата да попитам, сега има ли срок за решението на задачите за домашно, защото по няколко причини малко изоставам с лекциите. Въпреки, че доколкото знам за онлайн домашните не се взимат за крайната оценка. Нека някой ме поправи, ако греша. 

Поздрави! 

1
v.angelov avatar v.angelov 12 Точки

Мисля, че за тази седмица няма срок за домашните. Вероятно от следващата ще важи това правило да се предават домашните до петък вечерта. Иначе мисля, че 5% от оценката е писане на домашни, ако не се лъжа ?

-1
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Здравей :) Аз съм от януарската група и мога да ти кажа, че откакто съм тук няма определени срокове за домашни и такива неща. ... просто когато имаш време

влизаш в https://judge.softuni.bg/ цъкаш Contest -> Programming  for beginners избираш си тема и почваш да работиш като под това имам предвид решаване на задачи и си вземаш точките. 

0
31/03/2016 19:17:15
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.