Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

eMagicMan avatar eMagicMan 28 Точки

Проблем с задача: "Arrange Integers" от Exam 13 March 2016

Здравейте,

Имам проблем със тази задача. Дава ми 70 ./ 100 точки. 
На 2,3 и 5 тест ми дава, че имам грешен отговор.

Ето това което аз съм написал:
https://gist.github.com/eMagicMan/021418e3adb3b10ec299e86680c150bf

Нямам проблем с другите тестове, но даже не мога да вида какво ми дават и какво искат да излезе.

Мерси за отделеното внимание!

 

ПП,
Дори и ако премахна тиренцата, не прави разлика както и очаквах.

ПП 2:
Оправих си проблема вече е 100 ./ 100. Оказа се че може да ти дадат числа които се повтарят.
Реших го като промених малко как работи TreeMapa:

Map<String,ArrayList<Integer>> sorted = new TreeMap<>();

 

Тагове:
1
Fundamentals Module 03/04/2016 01:45:29
Willbe.S avatar Willbe.S 5 Точки

И аз така се подведах, на изпита 2 часа си блъсках главата защо не ми излизат тия тестове, а сега не мога да си обясня как за толкова време не ми хрумна да проверя за сценарий с повтарящи се числа :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.