Loading...
MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

Мнение за УниБИТ

Здравейте. Искам да ви попитам ако сте учили или познавате хора, които са учили в Университета по бибилиотекознание и информационни технологии, какво ви е мнението за специалността Информационни технологии (бакалавър) и за университета като цяло? Какво е качеството на образование в УниБИТ и най-важното - подготвят ли добре хората за програмиране. Задавам този въпрос, защото съм раздвоен от това дали да следвам в  "СофтУни" или да следвам ИТ в библиотекарския. Аз знам, че СофтУни подготвят добри кадри за програмисти, но знам, че е много трудно да го завършиш (дори вече е късмет да влезнеш). Трудно е поне за мен, защото съм завършил средно образование с биология и химия и ми е трудно да се подготвям за кандидатстването със изпит по програмиране в СофтУни и даже да следвам там.
Благодаря!

0
Общи приказки 03/04/2016 14:13:23
MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

Аха ясно значи в УниБИТ не подготвят за програмисти. Добре ами аз също да попитам струва ли си завършване в УниБИТ за други реализации в ИТ сектура като technical support например. Всички тези неща ги питам с цел алтернативен вариант на програмирането. Благодаря

0
copyist avatar copyist 2 Точки

Според LinkedIn - всичко може:

Screenshot: 

UNIBIT

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.