Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

minkov.plamen avatar minkov.plamen 13 Точки

Здравейте,

Исках да попитам нещо близко до темата, дали има някъде показани всичките резултати, тоест нещо като класиране от теорията. Това нали с цел да видим, спрямо останалите, как ни е резултата.

2
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

не планирам резултатите на всички да са видими на едно място. Вярвам в правото на всеки да запази тази информация за себе си и да я сподели с останалите само ако желае.

Отделно ако целта е просто да оправдаете "слабо" представяне на базата на това, че другите също са се представили слабо - недейте. Ако сте се "провалили" се поучете от грешките и продължавайте напред (по възможност не ги повтаряйте :) ).

5
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Може ли някой да даде информация какво е положението с резултатите - кога се обявяват, как ще разберем как сме оценени, колко време по принцип отнема.

 

Това са въпроси, които никъде не са обяснени, особено за онлайн  студентите!

0
naskoni avatar naskoni 68 Точки

Би трябвало тази седмица да излязат, все пак не сме 700 човека, като на някои други изпити... :)

1
naskoni avatar naskoni 68 Точки

Здравейте, колеги :)

Вече имаме оценки, проверете си в профила.

0
Svetlio91 avatar Svetlio91 1 Точки

А имате ли представа как се получава точкообразуването? Предполагам че има някакъв коефициент. Имам в предвид, че на теста имам 37 точки, на дипломната работа имам 56 точки и общо на точки изпит имам 52.10. Предполагам че няма някаква грешка, но просто ми е интересно.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

До колкото прочетох друг пост на Деян преди време, тестът може да допринесе до максимум 30 точки към крайните. Така, че вероятно твоите 37 от да речем 60 са около 60%, т.е. 60% от 30, което е около 20 точки. Останалите 70 точки са вероятно от проекта. Ти имаш 56 от 100, което е 56 процента, така че 56% от 70 е 39. 39+20 = 59. Нещо такова, сметнато грубо, вероятно тези от теста не са ти точно 60% а малко по-малко и за това се получава 52.

1
Svetlio91 avatar Svetlio91 1 Точки

Благодаря за детайлното обяснение! 37 от 60 е 61% та сметката ти би трябвало да е вярна.  60% от 30 е около 18 точки, което компенсира. Не съм за няколкото точки, но просто ми беше интересно.

0
17/04/2016 13:33:24
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Къде се проверяват тези точки, аз само получих или поне си видях крайната оценка.

0
Svetlio91 avatar Svetlio91 1 Точки

профил -> обучения -> отворени курсове -> Java Web Developments -> цъкаш стрелкичката от ляво за да разпънеш и там има информация за теста и проекта :)

1
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Благодаря, Светльо

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.