Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравейте,

Качих видеата от предното издание на курса. Би трябвало линковете сега да се отварят.

В петък в допълнение ще доязисним нещата, които не са станали ясни от лекцията снощи или не остана време за тях, и ще излязат видеа още на следващия ден (събота).

Ако имате някакви въпроси не се притеснявайте да ги задавате и тук във форума, ще се опитам да отговоря в максимално кратки срокове.

Поздрави,

Иван

0
danielamihalkova avatar danielamihalkova 2 Точки

Здравейте,

извинявам се предварително и не желая да отправям кретика към никого, но хората записани в онлайн формата на обучение се оказваме ощетени от няколко страни... Казвате че ще качите видеата в събота 09.04. ,ако не се лъжа последния срок , в който трябва да представим домашното от Bug Tracking Systems е 10.04...
 

 

1
07/04/2016 14:46:14
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

Видеата които съм качил в момента, макар и не от това издание на курса, покриват материята нужна за да направите домашното си до Неделя. Като алтернатива предложих и да дообясним нещата, които не са станали ясни - съответно в петък. И видеото да излезе в събота. И в допълнение съм на линия да отговарям и на въпроси тук (или където другаде ме намерите :) )

Ако мислите, че това не е достатъчно за да се справите с домашното до Неделя, мога да удължа срока. Проблем, който може да изникне е Trial period-ът на JIRA - софтуерът нужен за домашното. По принцип е 7 дни, но никога не са ми спирали JIRА-та точно на 7мия ден, така че можем да си го позволим.

 

Иван

0
danielamihalkova avatar danielamihalkova 2 Точки

Здравейте,

не, не намирам за необходимо удължаването на срока. Благодаря все пак. Но ще се възползвам да попитам, дали курса ще бъде от полза на хора, които се занимават с ERP System?

Поздрави!

Даниела

 

1
07/04/2016 16:30:15
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Да, мисля че наситеното обсъждане и въвличане на бизнес процеси през курса също ще е от полза за хора, които се занимават с ERP

1
b.serafimov avatar b.serafimov -5 Точки

Абе тези видеа от предната инстанция се отварят, обаче качеството на звука е доста лошо. Доста слабо се чува, на моменти изобщо не се разбира какво казваш. Дали е от компресията на звука или внезапни прищевки на микрофона не мога да кажа.

То ако трябва да бъдем честни и видеото от First Steps in Software Testing е със крив звук :(

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.