Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

По-добра комуникация помежду ни.

Здравейте колеги,
Искам да повдигна въпроса с попълването на личната информация тук в сайта на СофтУни. Би било добре всеки от нас да даде поне един начин за връзка в реално време (facebook, skype etc.). Аз съм онлайн студент за момента(единствените хора, с които мога да обсъждам нещата научени тук, сте вие във форума)  и като започна да обсъждам някакъв проблем във форума с даден човек в един момент обсъждането се превръща в чат, който не е удачно да се провежда във форума, но човека не си е попълнил информацията в профила и на мен колкото и да ми се иска да разнищим проблема до край, аз спирам да пиша за да не се превръща в спам. Да, от една страна е хубаво да има дийп теми във форума, но на ниво Basic ниво аз лично предпочитам да обсъждаме в реално време нещата и да е по-ефективен разговора.

Тагове:
4
Общи приказки
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Хубаво да е да има оставен поне 1 начин за контакт, който всеки проверява сравнително редовно и заради екипните проекти в бъдеще. Малко е трудно да намериш някой от отбора ти, ако не е оставил никакви контакти.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.