Loading...
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

24ти Април изпити

Аз съм от февруарския курс и си взех Coding 101 с 503 точки и очевидно мога да го използвам този резултат ако нямам по-висок на Programming Basics теста на 24ти . Това ясно ,но въпроса ми е - как мога да се запиша за Coding 101 ,който ще се проведе за мартенската група и ще е след Programming Basics . 

  С други думи - искам да се явя и на двата изпита - Programming Basics от 9:00 до 15:00 и  Coding 101 от 16:30 до 20:00  . Въпроса ми е как да се запиша за втория . 

Тагове:
0
Programming Basics
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Можеш да се явиш и на двата, но ще трябва да платиш 20 лева от горе, защото ако го направиш всъщност ще си на поправка на codina101;

0
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

С удоволствие стига да разбера как да се запиша .

0
supersane avatar supersane 234 Точки

Отиваш на място, казваш, че искаш да се явиш на поправка плащаш си и това е.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.