Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lyubamarinova avatar lyubamarinova 14 Точки

Изпит 24.04 - Coding 101

Здравейте,

сега получих e-mail , че изпитът на 24.04 ще се проведе пот 16.30 до 20.30 .Tова изпитът за Coding 101 ли ще е или за всички от Programming basics, освен това ,дали ще има друг час за ипита?За работещите  , които не живеем в София , много трудно ще се получат нещата.Никой не отговаря на телефона на Софтуни и заради това пиша тук.

Тагове:
0
Programming Basics
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Това е изпитът за Coding 101, Programming Basics е от 09:00 до 15:00.

Това си е определеният час за изпита, ще трябва да намериш начин да дойдеш, няма да има друг час за изпита. Така, че гледай да пpисъстваш на изпита, ако го пропуснеш, ще трябва да го караш с някой от новите групи, които ще доидат.

0
20/04/2016 10:41:49
MagdaZlateva avatar MagdaZlateva 1 Точки

Здравейте, аз също получих имейл, в който се уточнява че изпита за Programming Basic е на 24.04.2016 г. от 16:30ч.

Записана съм за PB., който започна през м.Март 2016.

От всичко прочетено по-горе от колегите в дискусията, нещо се обърках.....

Изпита от 16:30 е за Coding или е PB ?

0
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

кога сте ги получили тези мейли?Аз все още нищо не съм получил...

0
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

ако до утре не получа информация ще се обадя да питам направо.

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Щом си записана за Март, значи изпита ти е от 16:30 и е Coding 101.

Колега споко и аз не съм получил още.

 

0
20/04/2016 18:19:09
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Ето това е имейла. При колежката сигурно е объркано. Стyдентите от месец март са на изпит Coding 101.

Напомняме ти, че крайният срок за заплащане за изпит за курса Programming Basics – януари 2016 е до 20 април (сряда) включително. Таксата за изпита е в размер на 100 лева. Можеш да заявиш плащането си ТУК. Изпитът ще се проведе на 24 април, от 9:00 до 15:00 часа.

След успешно взет приемен изпит, имаш възможност да се запишеш за първия модул в СофтУни – Tech Module. Целта на този модул е да тестваш и да се запознаеш с най-търсените софтуерни технологии в този момент, за да определиш професията, с която желаеш да се развиваш в бъдеще. Модулът ще включва HTML + JS, PHP + MySQL, C# и Java. Всеки курс ще завършва с екипен проект. Повече информация за новата учебна програма може да намериш тук.

Благодарим ти, ако вече си заплатил!

 

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Този мейл и аз го получих вчера, той е за плащането. Коректен е пише си че изпита е от 16:30 до 20:30, просто никъде не пише че ще бъде coding101, но това се подразбира. Аз чакам друг мейл, който трябва да е с информация за изпита, мислих че за него става въпрос.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Aз затова казвам, че е объръркано, на тези от март е трябвало да напишат, че се отнася за изпит Coding 101, защото колегите се объркват като им пише PB. Иначе той си е коректен, не съм казал, че не е. Доколкото до другия имейл, в  който се уточнява залата и местата, още на никого не са го изпратили. пък и да не пратят, знаем къде е университета знаем часа на изпита, не виждам проблем

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Да колега съгласен съм, не съм искал да те поправям просто пояснявах. Иначе този мейл който чакаме е интересен за тези като мен, който ще идват без лап-топ. Понеже ще ни резервират място за настолен компютър. Иначе за останалото както ти казваш знаем къде е университета и би трябвало вече да знаем какви задачи ще има на изпита.

Успех на всички!

0
MagdaZlateva avatar MagdaZlateva 1 Точки

Получих го вчера, заедно с напомняне за плащане на таксата за изпита.......

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.