Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

minkov.plamen avatar minkov.plamen 13 Точки

Spring mvc project in Intellij

Здравейте,

Имам проблем със създаването на Spring MVC проект в Intellij, като при създаването не ми дава възможност за create project from template и да задам base package и накрая дори не създава pom.xml файла. Някой знае ли как се решава този проект?

Тагове:
0
Java Web Development 21/04/2016 11:16:42
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

Би било хубаво да кажеш как създаваш проекта и с коя IntelliJ си. Предполагам с пълната версия и създаваш Spring проект? Пробвал ли си да създадеш Maven проект и да импортнеш dependency-тата? Евентуално дали да не хвърлиш едно око на Spring Boot?

 

Поздрави,

Иван

0
minkov.plamen avatar minkov.plamen 13 Точки

Здравей,

С версия 16 съм, но и с 12 и 15 е същото положението. С Maven проект също пробвам, но тук немога лесно да оправя вс., както в eclips-a.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.