Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MCfaraona avatar MCfaraona 1 Точки

Изпит Java Fundamentals

Колеги тъй като не се чувствам подготвен за изпита на 23 искам да попитам знае ли се датата на поправката.Aко не взема изпита и на поправката ще продължа ли да уча Advanced C# и ООП или ще си остана на Java Fundamentals докато не го взема, изобщо не съм много наясно с новата програма.Също за 1вото явяване мисля че си беше включено в таксата а всяка поправките се доплащаше но колко?

Тагове:
1
Java Advanced
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Здравей,

Ако не си вземеш изпита по Java, няма да има особена разлика за теб, защото ще си караш всички курсове без да има изоставане. Обаче, ако имаш висящи изпити след края на модула (след като записването за следващия модул е открито) и не си успял да ги покриеш на поправките, може за теб записването за следващия етап да не е отворено(преди време прочетох пост, който казва, че може да влачиш до 3 изпита, сега с новата програма не съм наясно как стои въпроса). Иначе стандартно поправките са по 20 лв. като имай предвид, че и за края на вашия модул отново ще има поправки(тези, които са сега, предполагам са по-насочени към тези хора, свършващи модула).

Поздрави! :)

3
Vladmir avatar Vladmir 2 Точки

Ако мога да вметна едно предложение към управата на университета, ако разбира се следят темата. Може ли поправката на 8ми май, да бъде изместена с една седмица  - примерно 15ти май. Все пак тази неделя е част от дълъг празничен уикенд и предполагам много хора са си направили някакви планове за почивка.

-1
asyadi avatar asyadi 23 Точки

Това което искаш не мисля, че ще е по-правилно. Все пак 14-ти май се пада работен ден и тогава седмицата на работещите хора ще е 6-дневна (а не както е стандартно 5-дневна) и ако имат на седмия ден изпит ще е доста по-лошо.

1
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Здравей,

Едва ли ще има ефект, освен ако няма масово запитване или някаква друга причина(също глобална). Но не се притеснявайте, ще има поправки отново за всеки един курс след като свърши и вашият модул.

Поздрави! :)

0
24/04/2016 17:18:51
liqueur avatar liqueur 0 Точки

Поправка може да има и по-нататък, но тогава няма да важат бонусите, които евентуално имаме сега. Така като ви чета, то никога няма да е подходящо за поправка. Идват Великден, Гергьовден, 6-дневна работна седмица, 24-ти май. Но в крайна сметка не трябва да има изпити по празниците. Поне да беше съобщено по-рано, че поправката ще е на празник, за да не си правим други планове за тогава. Не стига, че сега изпитът беше вечерта, ама следващият път е на празник. 

0
simeon10 avatar simeon10 218 Точки

Според мен осми Май не е празник. Не само това, но независимо за кога е насрочен изпита, винаги ще има недоволни. По-добре вместо да мислите кога има празници, седнете и решавайте. Да не говорим, че ако трябва да се съобразяваме със всички църковни и други празници, ще е най-добре да не правим изпити изобщо. Замислете се, че може да започнете работа в страна, където нямат празници всяка седмица.

3
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Ами избираш купон или изпит, за което си по-мотивиран. А всъщност аз прерових нета и не разбрах какъв празник е 8-ми Май? До колкото виждам, това е последния от 3-те почивни дни (петък, събота и неделя). Празника е на 6-ти, а не на 8-ми. Изпитите са винаги в събота или неделя, които винаги са почивни дни.

2
24/04/2016 20:50:47
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.