Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

Въпрос за приемането по новия правилник

Здравейте. Вчера бях на приемен изпит в Programming Basics и искарах 300 точки. Да ви попитам според новия правилник, който изисква минимум 250 точки за влизане, дали с моите 300 точки ще бъде ми гарантирано влизането в основната приграма за обучение или ще има изненади? Питам заради това дали да се радвам предварително. Благодаря

0
Въпроси за SoftUni 25/04/2016 18:18:16
MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

Ужас, аз видях името си в judge за 24 април, но ми пише 0 точки на всички задачи, а аз искарах 300 точки. Не съм питал във форуми по време на изпита, защо така става?

0
MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

това го видях в https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Results/Simple/177

0
MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

Да видях се в compete results, благодаря ти много, ако не беше ти щеше на ми изкочи сърцето

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.