Loading...
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

След успешно взет изпит

Отидох на Programming Basics и не го взех ,но после като заплатих таксата за повишителен го взех с 600/600 т. . Въпроса ми е как избирам кой изпит да се зачита или става автоматично ? Кога получавам съобщение за стипендия или студентски заем ? И един допълнителен въпрос - един приятел изкара 300 и нещо на Coding 101 като междинен ( февруарски курс сме ) и реши да държи повишителен заедно с мен и после обаче изкара 290 т.  . Та...кой от двата резултата се зачита ? 

Тагове:
0
Programming Basics
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

И при твоя изпит се взима по-високата оценка автоматично и на приятеля ти също се зачита по-високата оценка. Щом е изкарал на Coding 101 над 300 точки е влезнал, В  Tech Module пак има поправка на Programming Basics и пак може да отиде за повишава на оценката. За стипендията ще изпратят мейли.

0
Ccharge avatar Ccharge 2 Точки

Извинявайте за въпроса, но каква точно е разликата между Programing Basics и Coding 101?

Преди се е влизало в университета с успешно взет Programing Basics?

Сега се влиза с Coding 101?

Аз веднъж съм се явявал на Programing Basics и изкарах 60 точки. Сега на Coding 101 изкарах 300. Това означава ли, че съм влязъл в Tech Module? И ако да, този Tech Module с  Programing Basics ли започва или с Software Technologies?

 

0
27/04/2016 16:19:14
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Programming Basic e нивото след Кодинг 101. Учат се масиви, листове, речници, матрици, обекти, класове , ламбда изрази. 

0
ralobet avatar ralobet 3 Точки

Искам да попитам задължително ли е да се запишем сега в tech module от май или можем със същия резултат на programming basics даа се запишем за следващия и той кога ще бъде

1
27/04/2016 17:44:37
ralobet avatar ralobet 3 Точки

А и tech module какви изпити ще има?

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Tech Module не е задължителен, ако желалаеш можеш да го прескочиш и направо да се запишеш в Professional Modules. Но е препоръчително да минеш и през него, това си е твой избор. В него има изпит по Programming Basics - като го вземеш ти дават останалите точки и се взима по голамата оценка със този от 24 април. След това има екипен проект да направим на един от изучаваните езици, по наш избор.

0
27/04/2016 17:57:58
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.