Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

xpucu avatar xpucu 26 Точки

Софтуни 3.0 и университетите - партньори?

Здравейте,

 

как стои въпросът за тези, които учим във университет-партньор и промяната на програмата?

Доста от предметите ни във ВСУ трябва да се зачитат, защото бяха нагодени с програмата на Софтуни 2.0 и се засичаха.

При промяната на програмата на Софтуни, каква е сега схемата с тези предмети? Трябва ли да учим конкретна професия, за да се засичат, свободни ли сме да избираме и има ли някакви промени?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
ralitsa_d avatar ralitsa_d 171 Точки

Май е най-добре да пишеш на info@softuni.bg или да им звъннеш по телефона.

1
xpucu avatar xpucu 26 Точки

Питах, заедно с други въпроси. Отговориха ми на другото, въпросът за ВСУ беше тотално игнориран. Ще звъня, дам :)

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Ако разбереш детайли, моля те да споделиш тук за да знаем и другите, които сме в същото положение. :)

2
xpucu avatar xpucu 26 Точки

Ми звънях вчера, и телефон не вдигат :) Най-много да се разходя тия дни до там да питам...

1
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Защо ли не се учудвам. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.