Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

Въпрост за Tech module и fundamental level

Здравейте. Днес ми споменаха, че съм приет в Тech module след взимане на приемния изпит с 300 точки. Искам да попитам какво става с Fundamental level където има C# object oriented programming, advanced C# и high quality code? Ще го карам ли този курс, защото ме кефи повече и дали е трябвало да съм изкарал повече точки от 300 за да влеза във Fundamental Level? Също така пише, че Tech module-а трае само 4 месеца, а след тези 4 месеца не ми е ясна как продължава програмата до края.

Много ще съм благодарен, ако някой, който разбира от системата на приемане и обучение, ми обясни. Също така и да питам как се записва човек в Professional module. Благодаря!

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

 

В профила си при графата с обученията можеш да намериш подробна информация какво и кога те очаква. В момента твоята пътека след Tech Module е JS Core, който е част от курсовете нужни за C# професията. Ще изкараш и Fundamentals, но другата година.

 

Поздрави,

Иван

0
Antonio.Angelov avatar Antonio.Angelov 3 Точки

Здравей @RoYaL, имам малко питане. Минах входният изпит и ще запиша tech модула, но съм решил, че ще продължа с C#. Та въпросът ми е може ли от септември да запиша модулът DB Fundamentals без да съм минал C# Fundamentals, а JS Core да го карам по-напред във времето?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей, Антонио,

 

Курсът DB Fundamentals на C# изисква да имаш минати курсовете от модула C# Fundamentals. В противен случай, смятаме че няма да успее студентът да усвои материала достатъчно добре и ще изпитва затруднения свързани със синтаксиса, базовите алгоритми и обектно-ориентираното програмиране, които ще му попречат да разбере работата с бази данни чрез C#. Затова пътят ви е през JS Core, а Fundamentals и DB Fundamentals ще изкарате другата година.

0
Antonio.Angelov avatar Antonio.Angelov 3 Точки

А ако решим все пак, че искаме да запишем DB Fundamentals и смятаме, че имаме нужните знания от C# може ли на собствен риск все пак да го запишем или няма такъв вариант?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.