Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Georgi_M_Georgiev avatar Georgi_M_Georgiev 4 Точки

Други тестови приложения

Пробвах различни варианти, но не можах да подкарам приложенията от предишните изпити. По инструкциите не ми се получи: при инсталиране на последната версия на WAMP не минава, липсват ми DLL-и, вдигах виртуалки да е на чисто - не стана, четох по форуми , инсталирах "Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4" - не стана. Пробвах със старата версия на WAMP, с DLL-ите проблем няма, следвах стриктно инструкциите, но не тръгва грешна конфигурация и толкоз...пробвах с XAMPP не се справих да ги подкарам, пробвах да го подкарам на чист Линукс - LAMP и там не ми стигнаха силите да ги подкарам, грешки и грешки..Нямам опит и се отказвам да губя повече време, но пък ми се иска да се поупражнявам преди изпита.

Някои знае ли за някое подобно онлайн, бъгово приложение, където да се поупражнявам. Благодаря Ви предварително!

Тагове:
0
QA Fundamentals
petyo.mitkov avatar petyo.mitkov 13 Точки

Имaх същия проблем . Не свaлях прaвилния dll виж и следвaй видеото и нямa дa имaш проблем .

Liked videos: http://www.youtube.com/playlist?list=LLDTwjYN4_B_ZecE1qdE4Exg

Поздрaви 

0
Georgi_M_Georgiev avatar Georgi_M_Georgiev 4 Точки

Мерси за отговора!

Ще направя още един опит. Видеото от линка е към private playlist и не мога да го отворя.

0
petyo.mitkov avatar petyo.mitkov 13 Точки

Извинявай перз телефона малко ми беше по трудно, ето това трябва да стане Линк Видео. Заглавието на видеото в YouTube e  How to install Wampserver & Fix the Error MSVCR110.dll is missing problem. За всеки случай да го имаш :) 

 

Поздрави 

 

 

0
04/05/2016 21:43:35
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.