Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Виж заданието на UltraPopFolk Foruma.

На втората страница има Тasks - Your task is to find and report how to reproduce at least 6 functional bugs, 3 security holes, 10 user-acceptance issues and 3 design bugs.

Ако намериш правилно изискваният брой бъгове и ги адресираш до подходящите хора (дизайн до дизайнер, user acceptance до project manager, functional и security до developer )  смятам, че ще минеш успешно. Ако намериш още повече бъгове и напишеш automation test-a  е добре, за всеки случай ако пък си объркала някой от тези които смяташ , че са верни. 

Така, че разцъкваш колкото  е възможно повече и всичко което ти се вижда нередно го репортваш, като разбира се трябва да си провериш дали си намерила броя бъгове, които се изискват по-задание за да минеш изпита. 

Моля ако има нещо грешно в моите думи, да ме поправите !!!

Успех 

1
akatise avatar akatise 4 Точки

В последната качена лекция, казват точно какво ще е оценяването. Намирането и адресирането на бъгответе ще е 90% от оценката, останалите 10% са от automation test.

Успех

1
jorkata88 avatar jorkata88 4 Точки

Определено ми помогнахте че аз наблегнах на автоматизацията пък явно не се изисква :) Мерси колеги успех на изпита ! 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.