Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Не е само при теб, и на мен не се отваря, изписва ми същото. Може да е свален да редактиране или някаква грешка е възникнала. Да се надяваме, колегите да отстанят проблема в най-скоро време.

0
10/05/2016 00:02:01
kuncheva22 avatar kuncheva22 40 Точки

Здравейте, 

Проблемът вече е разрешен. Може да видите видеото по следния линк: https://softuni.bg/trainings/resources/video/8628/video-digital-marketing-and-seo-april-2016 

2
Siana.M avatar Siana.M 1 Точки

Здравейте,

Аз имам проблем с отварянето на word file-а с домашното и презентацията. След като се свалят и се опитам да ги отворя ми изписва че съдържанието е повредено и не се отваря изобщо или не се показва цялото (някой елементи от презентацията). Някой от останалите курсисти дали среща подобен проблем и какво е решението?
Допреди като тези файлове бяха качени в Google Docs и споделени като URL си се зареждаха нормално.

Благодаря предварително!

Поздрави,

Сияна

0
radgeorgiev avatar radgeorgiev 30 Точки

Здравейте, опитайте да преименувате файловете на латиница с по-кратко и просто име. Може и да се получи :)

0
kuncheva22 avatar kuncheva22 40 Точки

Здравейте, 

Ако все още не можете да отворите домашното, ето линк към него https://docs.google.com/document/d/10vsP2VfQZEUUW-ecMgDiLjp3dSYRftJMar1hxrBLJy0/edit?usp=sharing 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.