Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borisovar avatar borisovar 1 Точки

Курсов проект

Здравейте, макар и с малко закъснение по темата, имам въпрос относно курсовия проект.

В процес на разработка съм на новия ми сайт, който все още не е пуснат и съответно нямам никакъв трафик. Записах се на курса за да науча как да го представя по-най добрия начин в дигиталното пространство. За да си напиша коректно домашните обаче е необходимо да имам трафик към сайта. Не бих искала да работя по друг сайт, с който няма да съм вникнала в тематиката пък и времето ми е ценно и не бих искала да го инвестирам в одитиране на други сайтове и впоследствие да имплементирам наученото в моя сай, това би отнело доста време.

Какво бихте ме посъветвали да направя? Благодаря за отговора!

P.S. Ако е възможно, моля да отразявате крайния срок на домашните непосредствено до самите домашни, че нещо се изгубих в срокове има ли няма ли. Благодаря!

 

 

Тагове:
1
Digital Marketing & SEO
kuncheva22 avatar kuncheva22 40 Точки
Best Answer

Здравейте, 

За момента няма домашно, за което е нужно сайтът Ви да има трафик, а и не се предвижда такова домашно. Работете спокойно върху сайта си, няма нужда да анализирате чужд такъв.

Краен срок за домашните няма. Важно е в края на курса да имате цялостен проект, които да презентирате. 

Хубав ден!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.