Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Проблем с VS

Здравейте,

От известно време имам много гаден проблем с VS. Както си работя с него и в един момент всичко забива без видима причина,като отбелязвам, че забива точно преди да се стартира програмата с контрол + F5 или в дебъг режим и то не винаги, а когато си реши забива. Всичко спира да работи и единствения начин е да спра лаптопа ми след което като си пусна VS няма проблеми и след известно време пак забива.

Какъв може да е проблема? Използвам Avast да не би да прави някакъв проблем.

Мислех си дали да не преинсталирам VS,но утре започва курса и затова реших да пиша,ако някой знае как да го оправя. 

Благодаря предварително.

Тагове:
0
Общи приказки
IskrenPenev avatar IskrenPenev 177 Точки

Най - добре смени антивирусната. Avast прави най - различни проблеми с VS. При мен номера на единия компютър беше, че когато пусна някое конзолно приложение, Avast го сканира по незнайно каква причина, приложението забива и трябва да се пусне отново, НО когато уж го затваряш самия процес не се прекратяваше, и VS не можеше да build-не отново приложението. Хватката беше че трябва ръчно да спреш процеса на приложението от таск мениджър и при следващо пускане проблеми няма.

1
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Имах същият проблем като този който си описал.

Благодаря ти за отговора,а препоръчайте ми добра антивирусна която да върши работа и да не закача VS.

0
rado84 avatar rado84 1 Точки

Принципно най-добрата антивирусна е задклавиатурното устройство, ако ме разбираш. Но ако все пак държиш на антивирусен софтуер, дори и Авира може да ти свърши работа (не че е лоша, но има неща, които не харесвам в новите ѝ версии). А за да не закача VS, просто ѝ задай изключения. Едно време, когато ползвах Авира и не исках да закача определени неща (като например активатора за Уиндоус), в раздел "Изключения" ѝ задавах "D:\PROGRAMS\*.* - по този начин ѝ казвам да не бара нищо, което произхожда от директорията PROGRAMS, вкл. и от папки вътре в PROGRAMS. Ако дадената антивирусна е написана като хората и има опция за "изключения", този метод ще работи 100%.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.