Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tairih avatar Tairih 26 Точки

Домашно 2 - неяснота?

Не, че някой ме отрази на предния въпрос.., но се надявам на следващия поне някой да се реши да отговори!


"⦁ Да се събере максимален брой ключови фрази релевантни на нишата/проекта/категорията (Google Webmaster Tool, Google Analytics, Google Keyword Planner, SERPStat, SEMRush, ubbersuggest,sg.serpstat.com)
"
Имам нужда от жокер - помощ от приятел. А именно: в какъв вид представяте максималния брой ключови фрази? Под формата на таблица ли как, скрийншот на tool-овете? Просто не ми стана ясно?! Или нещо примерно? Или някой, който знае как  и си е направил домашното да го видим? 

 

Благодаря предварително за отзовалите се!

Тагове:
1
Digital Marketing & SEO
Tairih avatar Tairih 26 Точки

Имам още един въпрос към домашно 2 ?

"⦁    Да се анализира честотността на всяка категория и подкатегория."

В какво се изразява анализа и, ако може примерче!?

1
zorica_doneva avatar zorica_doneva 15 Точки

Това и аз много не го разбрах :) 
 

0
kuncheva22 avatar kuncheva22 40 Точки

Здравейте, 

Под анализ се има предвид, в свободен текст да се коментира, какви ключови думи са събрани и за какво ще бъдат използвани. 

1
nexys avatar nexys 0 Точки

"⦁    Да се анализира честотността на всяка категория и подкатегория."

И аз съм на този последен параграф.
 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.