Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rado84 avatar rado84 1 Точки

Поздрав по име - Judge не го приема

Написах кода, програмата работи както трябва, VS не подчертава нищо като грешно и въпреки това Джъдж не приема решението. Какво не му харесва?

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;

namespace greeting_by_name
{
    class Program
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            Console.Write("Hello, enter your name: ");
            var name = Console.ReadLine();
            Console.WriteLine("Hello, "+ name);
        }
    }
}

 

Тагове:
0
Programming Basics
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Здравей,

Judge-a приема подадения изход буквално - т.е. гледа абсолютно всеки символ, който трябва да се изпринтира на конзолата, и  ако има дори един некоректен символ - теста пропабада(и не получаваш точки за него). Judge системата позволява "отворено" разглеждане на първите тестове, които се наричат нулеви. За да видиш какво изкарва твоята програма на тестовете(най-вече нулевите), трябва да отидеш на решението си и да подадеш на "Детайли". След което ти се отваря прозорец, в който много лесно може да ти покаже, ако имаш грешки и ще ти покаже къде са.

Колкото до задачата, мисля, че след като провериш това, което ти казах, лесно ще можеш да си откриеш грешката ! ;)

Поздрави!

2
18/05/2016 06:26:55
rado84 avatar rado84 1 Точки

Мда. Стана чак от 5-ия опит, но важното е, че стана. Добре че няма ограничение на броя опити.

Мерси. :)

0
fmavrodiev avatar fmavrodiev -3 Точки
Здравейте,
И аз имам проблем със системата за оценяване.
Ето моя код.
https://pastebin.com/thTM9vby
Като стартирам кода (Crtl + F5) всичко работи по условие.
Judge ми казва, че челия ми output е на един ред докато това ясно се вижда, че не е така.
Благодаря.
0
12/07/2017 14:18:51
avv77 avatar avv77 2 Точки

Опитай да изтреш 14-та линия,  Judge би трябвало да гледа всичко на конзолата, съответно всичко излишно го смята за грешка.

0
fmavrodiev avatar fmavrodiev -3 Точки

Имаш предвид коментара?

//Enter your name

Махам го и пак ми дава 0/100 точки

-1
fmavrodiev avatar fmavrodiev -3 Точки

Махнах Console.Write("Enter your name: "); и ми даде 100/100. Което значи, че имате проблем със системата за оценяване.

-2
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

" Judge-a приема подадения изход буквално"   Това как не го прочете по горе незнам ......... някъде прочете ли в условието  да принтираш Enter your name:  ???

0
13/07/2017 01:30:43
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.