Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

doktoraaaa avatar doktoraaaa 42 Точки

[AngularJS] Проблеми, Въпроси, Решения, Бъгове

Здравейте искам да отворя темата за проблеми с API service и неразбиране на документацията.

Моят проблем е с Change Password,

ако някой е разбрал какво трябва да съдържа заявка и работи ако може да реши моя проблем,

защото на мен ми връща (401 Unauthorized)

Благодаря.

Тагове:
1
JavaScript Applications 17/04/2016 17:35:01
r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

Здравейте колеги, макар и след защитите, имам едно питане към вас: дооправям си проекта, което включва създаване на pagination за issue-тата и project-ите и тук малко се затрудних. Някой, който вече го е направил, може ли да ми даде насоки? Пробвах по примера от лаба, но не се получава - не ми визуализира нищо (но пък и няма грешки). Интересувам се и как ще стане динамично подаване на конкретната страница при кликването върху конкретен номер на бутон?

Благодаря за вниманието!

0
doktoraaaa avatar doktoraaaa 42 Точки

https://github.com/michaelbromley/angularUtils/tree/master/src/directives/pagination

 

виж това много е просто просто го инсталваш с bower и заместваш

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.