Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borko9696 avatar borko9696 113 Точки

За по-напредналите колеги/колежки в курса Programming Fundamentals

Здравейте,

тъй като видях, че някой от колегите са напреднали и вече са изкарали някой друг модул в Softuni (както и аз), ще се радвам ако добавите в Judge системата и останлите условия към упражнения и лабове, за да може да се упражняваме с по-бързи темпове .

Поздрави Боби :)

 

Тагове:
6
Programming Fundamentals
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

https://softuni.bg/trainings/1318/programming-basics-february-2016

 

Ето тук ги има в презентациите, ама не знам дали са всички, защото гледам, че има и нови упражнения.

1
borko9696 avatar borko9696 113 Точки

Здравей колега, 

така е има част от задачите, по-точно лабовете, в тези презентации, но не е пълно . Друго си е всичко да е на едно място в judge системата и да е удобно за всеки :)

Поздрави

3
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Да, съгласен съм, трябва да се направят като на изпитите да ги има там.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.