Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

JuliaS avatar JuliaS 32 Точки

Кога да очакваме резултати от изпита на 15.05?

Здравейте,

някой има ли информация кога да очакваме резултати от изпита на 15-ти? За мен той беше "основен" изпит, нямах възможност да се явя на 8-ми, поправка също няма да има скоро, тъй като впоследствие разбрах, че тази дата всъщност е датата за поправка.

От Atlassian (Jira) вече ми изпратиха съобщение, че е необходимо да вкарам детайли за плащане ако искам да продължа да използвам сайта си при тях и малко се притеснявам да не го затрият преди проверката. Някъде пишеше че trial-a е за 10-на дни, но те още по средата на този период започнаха със съобщенията....

Тагове:
1
QA Fundamentals 20/05/2016 11:22:15
Vforvrezh avatar Vforvrezh 14 Точки
Best Answer

Попринцип си писах с рой и той каза да очакваме резолтати другата седмица.

Защото сега се занимавали с софтуни 3.0.

"Ами утре ще хванем непроверените изпити и ще бекъпнем джирите"

Това е последно което ми писа дано да съм бил полез.И сори Рой чете цитирам така

1
JuliaS avatar JuliaS 32 Точки

Благодаря за инфото :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.