Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mimi_p avatar mimi_p 15 Точки

Доколкото вече съм запозната, след като си качиш домашното в твоя pCloud профил, генерираш линк, който копираш в полето URL на домашното срещу темата, за която е то в сайта на Софт уни. След като изтече срокът за предаване ще може да се свалят домашните и да се проверяват както си беше и с първото домашно.

3
micisivova avatar micisivova 2 Точки

А има ли срок за проверка на домашни?

0
ZhelyazkoZhelyazkov avatar ZhelyazkoZhelyazkov 33 Точки

На мен само линка с моето домашно ми е активен за сваляне, но на останалите няма опция... 

 

0
mimi_p avatar mimi_p 15 Точки

Това е така, защото все още не е минал срокът за предаване на домашното, който беше удължен мисля до 31 май включително. След това ще могат да се свалят домашните и да се проверяват.

0
ZhelyazkoZhelyazkov avatar ZhelyazkoZhelyazkov 33 Точки

Срокът за второто домашно пише, че е изтекъл. Беше до вчера 25,05,2016 / 23:59

0
26/05/2016 12:24:52
mimi_p avatar mimi_p 15 Точки

Да, но на последната лекция на 17 май беше коментирано, че се удължава срокът за предаване на втората домашна, т.е. сега трябва да предадем и второто и третото домашно.

1
mimi_p avatar mimi_p 15 Точки

Срокът за проверка е една седмица, до качването на следващото домашно.

1
pollypetkova avatar pollypetkova 5 Точки

И при мен е така само моето домашно мога да сваля

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Отворих формата за проверка на вторите домашни, срокът е до 1 юни включително. За домашните от трета лекция срокът за предаване е до 31 май, срокът за проверка е 7 юни.

Поздрави!

0
29/05/2016 17:13:05
andreana avatar andreana 0 Точки

Оцених едно домашно то Домашно 3 и когато кликна на Отвори линк, за да оценя следващо ме препраща към моя профил в PCloud и ми изписва с малки буки и червен надпис - Папката не е достъпна. Какъв е проблема? Да не би да няма повече домашни за оценка?

0
02/06/2016 15:19:19
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.