[Алгоритми] Подготовка за изпит и поправка

a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Здравейте,

Имаме една добра, една лоша и една относителна новина:

• Лошата е, че записите от подготовката вчера са счупени (дори онези, които записахме с OBS, по някаква причина нямат звук) с изключение на втора задача. В понеделник ще презапиша подготовката и ще я кача.
    • В тази връзка сме качили като домашно за темата да се реши примерния изпит от миналата инстанция и да се качат решенията на задачите.
  • Вчера единодушно решихме да отменим Advanced Graph Algorithms Part II и вместо това да имаме 2 допълнителни подготовки другата седмица (ще има съответно записи). Който все пак иска да види по-сложни алгоритми с графи, може да разгледа видеото от миналта инстанция.
  • Поправката по алгоритми се изтегля на 29 май, поради SoftUni Tech Fest-а. Поправката по структури от данни си остава на 22 май.

Възползвам се от темата да напомня, че форматът на изпита се запазва. Ще има задачи от:

• Рекурсия/комбинаторика
  • Динамично оптимиране
  • Графи
  • Микс от някои от нещата, които сме взели

Ако имате предложения какво да решаваме другата седмица или някакви други въпроси, моля пишете в тази тема. :)

6
Структури от данни и алгоритми 06/05/2016 19:19:38
zombai4e avatar zombai4e 9 Точки

Преди няколко дни получих e-mail от SoftUni, да си запазя място за поправката по алгоритми на 29.05, тъй като не се явих на 15.05. Когато цъкна на линка поставен в e-mail-a ме изпраща на страницата на курса. За изпита на 15.05 се бях записала и си бях запазила място, но не се явих тогава.
Други имат ли този проблем или е само при мен?

0
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Здравей,

Прехвърлихме те на поправката. Мястото ти е 0D. 

1
zombai4e avatar zombai4e 9 Точки

Благодаря :)

0