Софтуерно Инженерство
Loading...
rado84 avatar rado84 1 Точки

От новините по телевизията - Светлин Наков с награда "Е. и Х. Георгиеви"

Току-що видях в новините, че нашият най-главен ментор гос'ин Наков е бил награден в Чехия. За какво е награден - това не можах да разбера, защото хванах края на репортажа, но за каквото и да е, аз лично смятам, че е заслужена, защото това, което не успях да разбера от базовото програмиране в НБУ, го разбрах в СофтУни, а именно, че програмирането може да е и забавно. За повечето колеги тук базовото програмиране може да е нищо, но за лаик като мен дори малкото, което научих тук досега, е много. И затова - господин Наков, благодаря Ви, че сте основали СофтУни! Да Ви е честита наградата! :)

4
Общи приказки 24/05/2016 22:59:01
EmanuilNikolov avatar EmanuilNikolov 33 Точки

това е регламента за награждаване/номинация. И аз съм на мнение, че приноса на д-р Наков, за развитиети на образованието е заслужен. До скоро тази област - условно казано IT не беше добре развита, за хора извън университет. Пък и в самите Университети положението не е ок. Няма да коментирам защо!! След телерик и софтуни се появиха мн, които предлагат подобни курсове, което е ок. Формулата е търсене=>предлагане=>конкуренция=>модификации/иновации :)

0