Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Домашно от Тема 2, проекти за "Светльо Пиво"

Привет на всички!

Тук качвайте превю на вашите проекти по темата "Светльо пиво". Сигурен съм, че Светлин Наков ще ги следи с интерес :)

Другата част от домашното, снимките за обработка от Чепеларе качвайте само в студентската система, те не представляват интерес за широката публика.

За начало, моето скромно предложение от демото към лекцията.

Вие сте!

Тагове:
20
Photoshop
MilenaSl avatar MilenaSl 161 Точки

Виждам, че не само на мен не ми се получава да кача снимката тук, а и във всичките последни коментари снимките са крашнали. 

В такъв случай заповядайте линк и към моето творение: 

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZmRNmZ0aI8thQIHVLj4p5jCapfxmx4hbg7

2
25/05/2016 23:28:06
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Преди можеше с драгенддроп да се ембедват снимки директно в постовете, нещо е променено във форума и вече не става. С линкове е ок. Все пак, ако е картинка с малко пиксели, открих начин: ctrl+C на файл или селекция във ФШ, клик на отбелязаното бутонче, излиза ми допълнителен екран, в който с ctrl+V мога да ембедна съдържанието на клипборда. При мен става, с Firefox 38.0.5.

Поздрави!

2
Nemexy avatar Nemexy 28 Точки

Здравейте! През Firefox наистина се получава да се ембедне изображението от клипборда дори и без да се избира бутончето ами направо Ctrl+V в полето за коментари, но за жалост наистина трябва да е с доста малко пиксели за да се постне. Пробвах да го смалявам постепенно и накрая се получи, преди това ми показваше проблем "Съдържанието трябва да е между 12 и 100000 символа." и не можех да си редактирам коментара. 
Благодаря!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.