Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stambo avatar stambo 6 Точки

11. Convert speed units - Data Types - Exercises, грешки с условията и задачата?

Има някакви разминавания в джъджа, а и бихте ли ми казали защо ми дава 0 точки?Нещо не мога да намеря грешката в задачата си :D 

http://pastebin.com/AKQXeHaG , according to google това са ratio-тата.

0
Programming Basics 29/05/2016 05:06:38
stambo avatar stambo 6 Точки

Бихте ли ми обяснили, като на бавноразвиващ, защо моят код прави грешки с изчисленията?Според мен правим едно и също, просто аз превръщам всичко в секунди,а вие в часове.

0
ralitsa_d avatar ralitsa_d 171 Точки

С твоя код се получава грешка при пресмятането от метри/сек в мили/час. Числото, което използваш за това преобразуване, 2.23693629, не се побира във float, получава се някакво закръгляне и от там - грешка в изчисленията.

Първият нулев тест не е проблем - и при мен не минава, но всички останали тестове минават и имам 100/100.

2
stambo avatar stambo 6 Точки

Аххх..ясно.Благодаря на всички за помощта! 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.