Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ifandieva avatar Ifandieva 71 Точки

Записи от лекциите и/или презентациите - молба

Здравейте г-жо Антонова и колеги,

 

Днес за мен е вълнуващ ден, защото предстои първата лекция в Business Skills for Developers. По същото време е и втората лекция от Agile курса, който също посещавам пак в Софтуерния Университет Бих се радвала да имам повече време за всеки от курсовете, но така се случи.

Записана съм онлайн и разчитам на бързата поява на материалите от всяка лекция, за да мога да се готвя за следващата и така до изпита. Разбира се, аз не съм единствената записана онлайн и вярвам, че една такава надявам се незатрудняваща молба, ще бъде от полза за всички в курса, дори и присъстващите.

Доколкото съм наясно, СофтУни разполага с човек или хора, които се грижат да качат онлай всичко, което им изпрати преподавателя. Ще Ви бъда много признателна, ако материалите са на разположение за ползване в страницата на курса тук до вторник до следобед.

Поздрави и приятно преживяване на всички ни в тези два месеца. Надявам се да се видим на изпита, ако не успея да открадна някоя минута да посетя между залите.

2
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Не мога да отговоря от името на лектора, но мога да ви успокоя, че ще заснемаме курса и с видеокамери освен качването на запис от екрана. 

Ресурсите се качват в срок от един работен ден след занятието, освен ако няма някакъв сериозен проблем с качеството им и той трябва да бъде отстранен. Тъй като обучението се провежда веднъж седмично, то вие ще имате еднакви интервали от лекция до лекция и няма да се забавите с научаването на материала. 

Желая да напомня, че процесът на качване на ресурсите от занятията не светкавично бърз, тъй като материалите трябва да стигнат до нашия екип и да бъдат обработени, качени и линкнати на страницата. 

Работим непрекъснато по въпроса те да стигат по-бързо до всички, тъй като това е не само във ваш, но и в наш интерес :)

2
Ifandieva avatar Ifandieva 71 Точки

Благодаря за отговора. Почти нямам съмнение в ефикасността на екипа на СофтУни, в случая по-скоро исках да се обърна най-вече към г-жа Антонова, защото като външен лектор, може и да не знае как стоят нещата със студентите извън залата.

Разчитам всичко да се случва по най-добрия начин.

 

Поздрави,

Нели

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.