Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stambi4a avatar stambi4a 126 Точки

[Exam] - Data structures - Exam 22 May 2016 - Оценки

Здравейте.

Интересува ме дали скоро ще бъдат вкарани в профила оценките от изпита.

Ако не, може ли да се даде някаква крайна дата след която да очакваме, че това ще стане?

Благодаря.

Тагове:
pkgeorgiev avatar pkgeorgiev 38 Точки

Аз попитах същото преди няколко дни. Ето отговора, който получих:

"Здравейте,

До няколко дни колегите ще качат оценките в профилите на студентите.

Kind regards,

Eva Svilarova

Community Manager"

1
stambi4a avatar stambi4a 126 Точки

 Тогава да попитам: до няколко дни -  преди няколко дни = ? дни.wink

0
pkgeorgiev avatar pkgeorgiev 38 Точки

Получих писмото от Ева Свиларова на 01.06.2015 г. Предполагам, че до края на седмицата (календарната) ще бъдат качени. 

1
Raskolnikov avatar Raskolnikov 102 Точки

Здравейте, има ли актуална информация за оценките?

Поздрави!

0
pkgeorgiev avatar pkgeorgiev 38 Точки

Оценките са отразени. Но схемата за оценяване ми е малко мътна...

0
stambi4a avatar stambi4a 126 Точки

Колега, и при мен е така. Открих разлика в точките с 15 от това което тествах на моят компютър по време на изпита. Отделно съм изненадан, че по места сме сравнявани с другият изпит където имаше само 1 задача.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.