Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

t_zhelev avatar t_zhelev 24 Точки

Въпрос за тока на изпита...

Честно казано не видях никъде информация за това, а ми се е случвало да ида на изпит (не в софтуни) и да няма ток за всички и да... по добре да си питам. Трябва ли да си носим разклонител или вече сте се погрижили тока да не е дефицит.

1
Programming Basics
Radevatns avatar Radevatns 34 Точки

Може да се случи LAN кабела да е повреден, а на WiFi не разчитай много. Аз на майтап, преди моя изпит предложих да взема 16 портов суич заедно с пач кабели като на изпита 24.04 ме питаха 2ма колеги дали ги нося, че на тяхното място на изпита имат проблем с мрежовата свързаност.

0
t_zhelev avatar t_zhelev 24 Точки

За това наистина не се бях замислил, но пък винаги може да си пуснеш хотспот от телефона. Предполагам че търсенето на ресурси за изпита няма да генерира чак толкова трафик, може би най-тежко ще е качването на решенията в Жъж системата.

0
Radevatns avatar Radevatns 34 Точки

С хот спот на телефона става ама предполагам може да изкочат проблеми свързани със всичките ти чат апликаци ,мейл фейсбук и тн. Не съм пробвал дали sentinel client няма да се размрънка. 

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

LAN кабелите и WiFi AP-тата са подменени/поправени и функциониращи. В единични, специфични случаи може да има проблем със свързваемостта, това трудно може да се избегне. 

1
t_zhelev avatar t_zhelev 24 Точки

Това sentinel client някаква анти чийт система за изпита ли е или какво? Предполагам не би трябвало да има проблеми, при положение че мейл-а и фейсбука са ми на телефона, реално няма да ги отварям на компютъра от който ще работя. Някой по-запознат ако може да сподели какво може и какво не може на изпитите от към нет. Принципно мога да си намеря и флашка (дори и няколко, ако има нуждаещи се), ако с телефона ще е проблем.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.