Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

t.kanchev avatar t.kanchev 25 Точки

Решаване на задачи с асистентите в Softuni до изпита

Здравейте, в понеделник 31.03 след края на лекцията асистентите казаха, че може да идват вечер, за да решаваме задачи. Някой знае ли нещо по въпроса и тази вечер дали ще има асистенти, за да се съберем.  

Plami avatar Plami 373 Точки

Наков вчера ни показа график за тези събирания. Видях, че почват от този Петък в 18:00 и след това има в Събота,Понеделник и Вторник. Но тъй като още събират доброволци, които да решават задачи от минали години, не се сложили графика във форума.

Аз лично още се чудя дали да ходя на готово някой да ми решава задачите или да се блъскам сама. Засега клоня към второто,тъй като асистенитете няма да ги има на изпита като мой жокер :)

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Не пречи да правиш и двете? :)

0
easlavov avatar easlavov 72 Точки

Най-добре се блъскайте сами! Да се гледа как друг решава задача пък е полезно от гледна точка на научаването на нови похвати и помага особено, когато ти липсва добра идея как да подхождаш към проблемите.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.